Купуючи будинок чи квартиру в Туреччині, потрібно реально оцінювати рівень витрат на її подальше утримання. Склад комунальних та інших платежів, які робить власник турецького житла, дещо відрізняється від звичної нам оплати послуг ЖКГ, система їх нарахування та розмір – теж. Тому ми пропонуємо докладніше розібратися з цим питанням.

Середньорічні витрати на утримання квартири 1+1, розташованої в курортному регіоні, в сучасному житловому комплексі і недалеко від моря, становлять трохи більше 1000 євро на рік. При цьому всі статті витрат на нерухомість в Туреччиніможна умовно розділити на 4 великі групи:

  • айдат;
  • оплата комунальних послуг;
  • податкові платежі;
  • страховка.

Айдатом називається щомісячний платіж на утримання квартири або будинку. Його розмір визначається мешканцями на загальних зборах і сплачується, незалежно від того, постійно ви проживаєте в квартирі чи ні. Айдат йде на підтримання спільної інфраструктури комплексу (ліфтів, басейну, сауни, дитячих та спортивних майданчиків), оплату праці персоналу (консьєржів, охоронців, прибиральників тощо), а також – послуг управляючої компанії. Чим розвиненіша інфраструктура будинку, тим вищий айдат. Як правило, він становить 10-100 євро на місяць.

Всі платежі за комунальні послуги в Туреччині нараховуються за лічильниками. До їх складу входить:

  • електроенергія – середній тариф по країні 0,11-0,18 євро за кВт/год в залежності від часу доби (вночі користуватися електрикою дешевше), регіону та обсягу споживання;
  • холодне водопостачання – в середньому обходиться в 0,5-1,5 євро за 1 м3, дивлячись від об’ємів спожитої води;
  • інтернет і телебачення – середня ціна домашнього пакета 15-30 євро на місяць, залежить від провайдера, обсягу послуг та швидкості інтернету.

Централізованого опалення та гарячого водопостачання в країні немає. Газ проводиться рідко, частіше купується в балонах, які коштують від 15 до 30 євро та використовуються протягом трьох-чотирьох місяців.

Іноземні власники житлової нерухомості в Туреччині зобов’язані сплачувати аналогічні з її громадянами податки та збори:

  • податок на нерухомість (0,1% на рік від кадастрової вартості об’єкта в провінціях і 0,2% у великих містах);
  • муніципальні збори (10-40 євро на рік, за вивезення сміття і прибирання вулиць).

Досить специфічною статтею витрат є страховка від землетрусів (DASK). Її вартість визначається з урахуванням характеристик нерухомості та бажаного обсягу покриття полісом. В середньому – це 15-150 євро на рік.

Просмотров: 301 | Добавил: stmodsessa | Дата: 27.08.2018

Експерти ринку нерухомості надали свіжу статистику із вартості оренди квартир в Україні. Як і раніше, виявилося, що найдорожче орендувати житло в Києві. Там за двокімнатну квартиру в новобудові господарі просять в середньому 13 тисяч гривень. Впритул зі столичними цінами йде вартість оренди у великих обласних центрах: Одесі, Дніпрі, Львові та Харкові. Найдешевші для оренди квартири знаходяться в Кропивницькому (3,5 тисячі за дві кімнати).

Двокімнатна ж квартира в Одесі здається за середньою ціною 8 000 грн. на місяць. А максимальна вартість житла досягає 16-ти тисяч, якщо орендувати квартиру в престижному житловому комплексі й у центрі міста або на узбережжі.

Ціна оренди одеських квартир варіюється в залежності від їх розташування в місті (центр, околиця, наближеність до моря), класу багатоквартирного будинку або житлового комплексу (економ, бізнес-клас, еліт) і його віку, якості ремонту квартири та її облаштованості. Підіймаються ціни на оренду житла в літній сезон.

Так як Одеса займає перші позиції рейтингу за дорожнечею орендованого житла, купувати квартири тут дуже вигідно з точки зору інвестування у нерухомість.

Просмотров: 395 | Добавил: stmodsessa | Дата: 29.10.2017

Лучшие отели, современные квартиры в Фетхие, уединенный пляж Олюдениз, знаменитый рыбный рынок, возможность попробовать себя в парапланеризме – вот то, ради чего туристы и покупатели жилья все чаще выбирают именно это место среди других городов Турции.

Такой список развлечений классический. Мы же предлагаем расширить его и представляем вашему вниманию несколько вещей, которые стоит попробовать в Фетхие любому мужчине.

Чтобы получить необычные и яркие впечатления, попробуйте:

- побриться традиционной опасной бритвой. Во многих парикмахерских города предоставляется подобная услуга. Мастер профессионально владеет бритвой с открытым лезвием и побреет вас так, как показывают в старых фильмах. Кстати, лишние волосы на лице по классической технологии удаляются огнем – специальная палочка, вата, одеколон и готово;

- сделать стрижку. Обслуживание в турецких парикмахерских очень отличается от наших местных. В Фетхие клиентом-мужчиной могут заниматься сразу несколько мастеров. Они не просто стригут, но еще и делают массаж;

- побывать в хаммаме. Хаммам – это традиционная турецкая баня. Она прекрасно расслабляет и оздоравливает, вдохновляет на подвиги. В отелях, как правило, находятся осовремененные хаммамы, а в центре Фетхие можно найти такие бани, какими они задумывались изначально;

- отведать местный кебаб. Мясо в Турции готовят по особым рецептам, а кебабы продаются как в уличных ларьках, так и в дорогих ресторанах. Здесь можно найти множество разновидностей этого мясного блюда с пряностями, зеленью, овощами и хлебными лепешками;

- сделать что-нибудь экстремальное. Например, пойти в пеший поход по Ликийской тропе, опуститься в глубины море с аквалангом или подняться на гору Бабадаг.

Просмотров: 406 | Добавил: stmodsessa | Дата: 03.08.2017

Про те, що нерухомість в Грузії коштує зовсім недорого в порівнянні з іншими європейськими країнами відомо кожному, хто хоч трохи цікавиться цією темою. Але сьогодні виявилося, що Грузія – ще й один із найекономічніших курортів світу.

Рейтинг під назвою Cost of Living Survey опублікувало міжнародне консалтингове агентство Mercer, включило в нього найбільші міста, розташовані в залежності від вартості життя, роботи і перебування для іноземців.

Експерти порівняли населені пункти по двомстам критеріям, у т. ч. цінами на продукти, одяг, транспорт, оренду нерухомості та комунальні послуги. Зразком для порівняння були обрані розцінки Нью-Йорка.

За підсумками дослідження Тбілісі зайняло 6-у позицію в списку найбільш дешевих міст, а всю десятку склали:

1. Туніс (Республіка Туніс, Африка)

2. Бішкек (Киргизстан, Азія)

3. Скоп’є (Македонія, Європа)

4. Віндхук (Намібія, Африка)

5. Блантайр (Малаві, Африка)

6. Тбілісі (Грузія, Європа)

7. Монтеррей (Мексика, Південна Америка)

8. Сараєво (Боснія і Герцеговина, Європа)

9. Карачі (Пакистан, Азія)

10. Мінськ (Білорусь, Європа)

Найдорожчими місцями для іноземних відвідувачів виявилися ангольська Луанда, китайський Гонконг, німецький Цюріх, японський Токіо та Сінгапур.

Детально : https://ctm-group.com.ua/sitenews/Georgia%20Real%20Estate%20News/Tbilisi-entered-the-TOP-10-of-the-cheapest-cities-in-the-world

Просмотров: 345 | Добавил: stmodsessa | Дата: 21.07.2017

Отримати громадянство за інвестиції в Республіці Кіпр просто та вигідно. За результатами дослідження, яке проводилося міжнародним виданням Financial Times спільно з компанією CS Global Partners, країна є 1-ою в Європі та 7-ою в світі за доступністю надання економічного громадянства (наприклад, при купівлі нерухомості на Кіпрі або інвестуванні в його економіку).

Виходить, що Кіпр пропонує інвесторам найвигіднішу програму отримання громадянства серед всіх європейських країн і, відповідно, можливість жити й працювати в будь-якій державі Європейського Союзу. В опублікованому рейтингу враховувалися такі критерії, як: мінімальна сума інвестицій, особливості процедури та терміни надання громадянства, включаючи необхідність проживання в країні, а також можливості, які надає новий паспорт.

Серед усіх країн світу за цим показником лідирує Домініканська республіка. Її громадянство «коштує» всього 100 000 доларів, дається без знання мови і дозволяє без візи відвідувати 120 країн. Далі йдуть Сент-Кіттс і Невіс. Примітно, що обидві лідируючі країни входять до Карибського басейну.

З держав Європи найближче до Кіпру в рейтингу розташувалася Мальта. Для отримання економічного громадянства в ній будуть потрібні менші вкладення, зате доведеться пройти тест на благонадійність та перечекати 1 рік у якості резидента.

Детально : https://ctm-group.com.ua/sitenews/news-cyprus-property/Cyprus-gives-the-most-advantageous-citizenship-in-Europe

Просмотров: 408 | Добавил: stmodsessa | Дата: 14.07.2017

У нинішньому курортному сезоні Кіпр побив свій же рекорд – цілих 63 пляжі на ньому були відзначені Блакитним прапором. Це означає, що купуючи тут у моря нерухомість, ви отримуєте можливість жити та відпочивати на найбільш екологічно чистих курортах Європи.

Хоча Кіпру й далеко до європейського максимуму (Іспанія «зібрала» близько 600 Блакитних прапорів), він теж вважається рекордсменом. Серед усіх країн Європи саме Кіпр лідирує за співвідношенням загальної кількості пляжів із тими, котрі відзначені екологічної нагородою.

Найбільше Блакитних прапорів отримали пляжі Айя-Напи. Не залишилися осторонь Пафос, Ларнака, Лімасол, Пейя, Поліс та інші кіпрські курорти. Всі пляжі, що відзначилися, можна дізнатися по піднятим над ними справжніми блакитними із символом нагороди прапорами.

Блакитний прапор є своєрідним міжнародним сертифікатом. Вона вручається Фондом екологічної освіти вже три десятиліття поспіль тим пляжам, причалам, що годяться для безпечного купання й відповідають високим стандартам. При присвоєнні Блакитного прапора враховуються багато різних критеріїв. Якщо ви потрапляєте на відзначений пляж, можете бути впевнені, наприклад, у тому, що в морі тут можна купатися без побоювань, на воді є буйки та працюють рятувальники, а самі набережні прибираються щодня.

В Україні у 2017 році Блакитного прапора удостоїлися 10 пляжів, включаючи міський пляж Чорноморська (Одеська область).

Детально на : https://ctm-group.com.ua/sitenews/news-cyprus-property/Cyprus-boasts-the-best-beaches-in-Europe

Просмотров: 415 | Добавил: stmodsessa | Дата: 22.06.2017

Міжурядова Угода між Україною та Туреччиною, що передбачає можливість взаємних поїздок громадян цих країн за внутрішніми паспортами, підписана під час офіційного візиту Прем’єр-міністра України В.Гройсмана до Турецької Республіки. Поширюється вона на всіх громадян, як на тих, що мають нерухомість в Туреччині й відвідували цю країну раніше, так і на тих, хто тільки планує це зробити.

Основні моменти укладеного державами договору можна звести до наступного:

- правило про взаємні поїздки за внутрішніми паспортними документами поширюється на громадян обох країн. Громадяни України можуть в’їжджати до Туреччини, а жителі Туреччини – в Україну;

- в якості внутрішнього паспортного документа маються на увазі тільки! ID-картки, а не звичні паспорта-книжечки. Такі паспорти в формі карти містять безконтактний електронний носій інформації, що вимагається згідно з досягнутими домовленостями;

- формулювання «взаємні поїздки» передбачає право людей в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати на території Туреччини/України без віз;

- термін перебування на території Туреччини/України за ID-карткою становить до 90 днів протягом 180-ти днів. Тобто за розрахунковий ми беремо період в 180 днів, з яких 90 можна перебувати в країні за внутрішнім документом. Кількість в’їздів-виїздів не обмежена, дні перебування враховуються сумарно за всі поїздки.

Просмотров: 440 | Добавил: stmodsessa | Дата: 17.03.2017

« 1 2 ... 27 28 29 30 »

Инвестиции в недвижимость за границей: Греция, Грузия, Турция, Кипр.

- Инвестируйте отдыхая

Инвестиции в недвижимость за рубежом: в апартаменты, коммерческую недвижимость, в новостройки.

- С получением ВНЖ и гражданства

Инвестиции в недвижимость в Турции с гарантией получения дохода .

- Недвижимость от застройщика в Фетхие

Инвестиции в недвижимость за рубежом
Покупка недвижимости за рубежом – одна из самых надежных инвестиций.
Выбирайте объекты в странах, где работают программы по оформлению вида на жительство или второго гражданства за инвестиции в недвижимость.
Узнать больше