Якщо вас приваблює відпочинок або квартири в Туреччині, але залишилися сумніви, пропонуємо вам ще одну причину зупинити вибір саме на цій країні – розвинена медицина. Туреччина сьогодні вважається однією з кращих у цій сфері, поряд із Німеччиною та Ізраїлем, а місцева влада активно розвиває тут медичний туризм.

Під медичним туризмом мається на увазі відвідування країни іноземними громадянами для того, щоб пройти комплексне обстеження здоров’я або лікування. Для таких іноземців відкриваються спеціальні клініки, працюють перекладачі та кращі фахівці, постійно вводяться ті чи інші пільги.

Особливо активно сфера медичного туризму розвивається в Анталії, Аланії та Фетхіє, де вже сам клімат сприяє одужанню й працюють великі медичні центри. Найбільшою популярністю серед іноземців користуються такі напрями медичного туризму як термальний, лікувально-оздоровчий і пластична хірургія. Хоча в Туреччині також ефективно борються з онкологічними та іншими захворюваннями.

Близько півмільйона іноземців на рік обирають країну для лікування, бо:

  • в клініках, яких тут більше 30-ти тисяч, працюють висококласні фахівці з міжнародною кваліфікацією;
  • медичні центри оснащені найсучаснішим діагностичним та лікувальним обладнанням;
  • лікування в Туреччині обходиться на 30-40% дешевше, ніж в Європі.

Додатковий плюс у тому, що для відвідування країни в якості медичного туриста не обов’язково купувати відповідний тур – можна звернутися до обраної клініки самостійно та пройти всі необхідні процедури, живучи у власній або орендованій квартирі й поєднуючи лікування з комфортним графіком.

https://ctm-group.com.ua/sitenews/novosti-nedvizhimosti-turtsii/for-treatment-in-Turkey-what-is-medical-tourism

Просмотров: 252 | Добавил: stmodsessa | Дата: 23.09.2019

Турция бьет рекорды по продаже недвижимости иностранцам. Высокое качество строительства, доступные цены и наличие программы выдачи гражданства за инвестиции делают страну все более популярной среди иностранных покупателей.

Так, за предыдущий год продажи по стране выросли почти на 70% и общая сумма сделок составила более 3 млрд долларов. В первом полугодии 2019 года недвижимость в Турции пользовалась повышенным спросом. Всего иностранцы купили около 20-ти тысяч объектов, а пик продаж пришелся на май, за который было заключено 3,9 тысяч сделок в отношении жилья. Средняя стоимость приобретенного объекта – 150 000 долларов.

Самые популярные города сохраняют свои позиции из года в год. Чаще всего иностранные инвесторы выбирают недвижимость в Стамбуле, за ним следуют Анталия и Анкара. Активнее всего покупают турецкое жилье граждане Ирака. Украинцы находятся в первой десятке по числу приобретенной недвижимости.

Больше информации на : https://ctm-group.ru/sitenews/novosti-nedvizhimosti-turtsii/$_3%20billion-real%20estate-foreigners-buy

Просмотров: 209 | Добавил: stmodsessa | Дата: 18.09.2019

За версією міжнародного туристичного порталу TripAdvisor, пляжі Туреччини входять до ТОП-25 кращих в Європі. При складанні рейтингу 2019 була врахована популярність того чи іншого місця серед туристів, їхні відгуки, чистота й облаштованість пляжів. І за всіма цими критеріями до числа «обраних» потрапили кілька відомих турецьких місць відпочинку.

Так, 14-й рядок рейтингу посів пляж Клеопатри, який дуже полюбився відпочиваючим і власникам квартири в Аланії, а також місцевим жителям. Портал описує це місце як «величезний пляж з розвиненою інфраструктурою», а найкращим часом для поїздки називає період із квітня по листопад.

Слідом за ним, на 15-й позиції, розташувався пляж Ізтузу (Дальян) – «нескінченний, з золотого піску, оточений покритими соснами пагорбами». Кажуть, що тут можна наштовхнутися на черепашачі гнізда, а відпочивати на пляжі варто з квітня по жовтень.

Ще один пляж із ТОПу, що займає 21-е місце – Ічмелер, охарактеризований мандрівниками як «чистий і спокійний». На ньому краще за все відпочивається із травня по вересень.

І останнім у переліку, 25-м, став пляж Капуташ (Кас). У це місце відпочиваючих приваблюють «красивий пляж, блакитне море й ущелина з водопадом». Оптимальним часом для поїздки вважаються місяці квітень-листопад.

Як бачимо, цілих 4 з 25-ти найкращих європейських пляжів розташовані у Туреччині. Такий же показник у рейтингу є ще в кількох країн: Іспанії, Греції та Італії.

Перша ж п’ятірка ТОПу виглядає таким чином:

1. Пляж La Concha (Сан-Себастьян, Іспанія)

2. Spiaggia dei Conigli (Форментера, Острови Сицилії, Італія)

3. Falésia Beach (Ольос-де-Агуа, Португалія)

4. Playa de Ses Illetes (Форментера, Балеарські острови, Іспанія)

5. Лагуна Балос (Кіссамос, Греція)

https://ctm-group.com.ua/sitenews/novosti-nedvizhimosti-turtsii/turkish-beaches-are-among-the-best

Просмотров: 276 | Добавил: stmodsessa | Дата: 14.07.2019

Кількість угод, укладених щодо кіпрської нерухомості, різко збільшилася. Департамент земель і обстежень підвів підсумки весни 2019-го та опублікував офіційні дані з цього питання.

Інформація, озвучена відомством, свідчить про те, що протягом травня було укладено 1 423 правочини з купівлі-продажу житлової та комерційної нерухомості. Це – найвищий показник по країні з липня 2008 року і на 72% перевищує кількість торішніх договорів за аналогічний період.

Зростання продажів житла та комерційних об’єктів спостерігається по всій країні. У Пафосі укладено в два рази більше контрактів, нерухомість в Лімасолі продавалася на 94% більше, Ларнаці – 53%, Нікосії – 39%.

В цілому, за 5 місяців 2019 року кількість угод із нерухомості на Кіпрі зросла на 34% й досягла позначки 4,8 тисячі. Така тенденція свідчить про розвиток, активність ринку та вигідність інвестування у житлові й комерційні об’єкти.

https://ctm-group.com.ua/sitenews/news-cyprus-property/сyprus-рroperty-Sales-Break-Records

Просмотров: 237 | Добавил: stmodsessa | Дата: 26.06.2019

Количество заявлений, поданных для вступления в кипрское гражданство, резко увеличилось. Речь идет о так называемом инвестиционном гражданстве, которое предоставляется, если купить апартаменты на Кипре или сделать другое вложение в экономику страны.

Так, с начала 2019 года инвесторы подали почти 700 заявлений на получение гражданства. А это – число заявок, составленных за весь предыдущий год.

Эксперты утверждают, что такой резкий скачок спроса на гражданство Кипра связан с недавним ужесточением правил его предоставления, которые вступят в силу уже с 15 мая. Для получения гражданства за инвестиции вскоре придется сделать дополнительные взносы в Фонд исследований и на финансирование доступного жилья, пройти индивидуальную проверку и получить шенгенскую визу и ВНЖ Кипра не менее, чем на последние 6 месяцев до подачи заявления.

Обойти новые правила можно несколькими способами – успеть приобрести недвижимость до 15 мая или подать заявление на гражданство до этого же срока, если жилье уже имеется. Все инвесторы, вложившиеся до вступления в силу новых правил, будут приниматься в гражданство по упрощенным, ранее действующим.

https://ctm-group.ru/sitenews/news-cyprus-property/gromadyanstvo-kіpru-hochut-vse-bіlshe-іnozemcіv

Просмотров: 257 | Добавил: stmodsessa | Дата: 30.04.2019

Правила купівлі-продажу нерухомості в Туреччині зазнали деяких змін. Нововведення набули чинності з березня 2019 року та, більшою мірою, стосуються іноземців, для яких стало обов’язковим проведення експертизи житла перед його продажом або придбанням. Є, втім, і загальні зміни – введення нового податку для власників нерухомості.

Особливості нового податкового платежу полягають в наступному:

  • він передбачається для власників вторинної нерухомості, які володіють нею менше 5-ти років, та забудовників;
  • стягується з прибутку, отриманого від продажу об’єкта;
  • сплачується у розмірі 20% від різниці між вартістю придбання та продажу.

По закінченню 5-річного строку з моменту купівлі власник може продати апартаменти в Аланії чи віллу без сплати даного податку. Таке нововведення покликано мінімізувати випадки вказання в ТАПУ заниженої вартості житла з метою ухилення від оподаткування.

Розраховується податок на прибуток з продажу нерухомості приблизно таким чином. Особа купує квартиру за 100 тис. лір та через 3 роки приймає рішення про продаж. Проведена експертиза, яка є обов’язковою, оцінює об’єкт в 200 тис. лір, через що між ціною купівлі та продажу з’являється різниця в 100 тис. лір. З цієї суми й вираховується 20% податку – в даному випадку 20 тис. лір. Причому платіж робиться незалежно від того, за якою вартістю власник реально продав нерухомість і яку нову ціну вказали в ТАПУ.

Просмотров: 258 | Добавил: stmodsessa | Дата: 14.04.2019

Процедура купівлі-продажу нерухомості в Туреччині іноземними громадянами дещо змінилася. Нові правила набули чинності з 4 березня 2019 року та стосуються обов’язкового проведення експертної оцінки об’єктів, що купуються або продаються іноземцями, в тому числі – будинків, що знаходяться на етапі будівництва.

Оновлені правила відповідають міжнародним стандартам на ринку нерухомості. Їх впровадження дозволить одержувати більш точну статистику та забезпечити ефективне оподаткування, уникнути випадків, коли в ТАПУ цілеспрямовано вказується занижена вартість житла.

Згідно із новим порядком, при оформленні документів на володіння турецькою нерухомістю іноземні громадяни зобов’язані звернутися до уповноваженого експерту для проведення незалежної оцінки. За результатами такої оцінки експерт розраховує реальну (ринкову) вартість житла та вказує її в підсумковому рапорті. Саме ця сума буде використовуватися для розрахунку податку на реєстрацію права власності, який із квітня 2019 року становитиме 4% від ринкової ціни об’єкта.

Щодо експертної оцінки нерухомості діють такі нормативи:

  • проводиться виключно ліцензованими компаніями Ради по ринках капіталу (SPK) й Агентства банківського регулювання і нагляду (BDDK);
  • є платною послугою та обходиться в середньому в 1 000 лір (залежить від району і зборів муніципалітету за видачу експертам документів на об’єкт). Вона оплачується будь-якою стороною угоди за погодженням і до подачі заяви на отримання ТАПУ;
  • експертний рапорт дійсний протягом 3-х місяців і містить в собі повну інформацію про нерухомість (кадастровий номер та площа ділянки, вид об’єкта, наявність Іскану та дозволу на використання нерухомості, обтяжень щодо неї, оціночна вартість в лірах, план і площа об’єкта, опис району розташування тощо).

Таке нововведення спричинить для іноземців відразу кілька наслідків. Так, можливе підвищення цін на нерухомість, в які забудовники закладатимуть суму податку на прибуток. Але є й позитивний момент – покупець не залишається один на один з незнайомою системою. Незалежний експерт надасть йому повну інформацію стосовно об’єкта, що додатково убезпечить від недобросовісних продавців та ріелторів.

Передбачається, що до кінця 2019-го року нові правила стануть загальнообов’язковими і поширяться також на громадян Туреччини.

Просмотров: 275 | Добавил: stmodsessa | Дата: 30.03.2019

« 1 2 ... 22 23 24 25 26 ... 28 29 »

Инвестиции в недвижимость за границей: Греция, Грузия, Турция, Кипр.

- Инвестируйте отдыхая

Инвестиции в недвижимость за рубежом: в апартаменты, коммерческую недвижимость, в новостройки.

- С получением ВНЖ и гражданства

Инвестиции в недвижимость в Турции с гарантией получения дохода .

- Недвижимость от застройщика в Фетхие

Инвестиции в недвижимость за рубежом
Покупка недвижимости за рубежом – одна из самых надежных инвестиций.
Выбирайте объекты в странах, где работают программы по оформлению вида на жительство или второго гражданства за инвестиции в недвижимость.
Узнать больше