Real Estate Investors Club.Инвестиции в недвижимость
Real Estate Investors Club Вторник, 16.07.2019, 00:01
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Поиск

Семинар в Одессе

ПОКУПКА И ИНВЕСТИЦИИ В НЕДВИЖИМОСТЬ ТУРЦИИ и КИПРА
В октябре 2017 года в Одессе
Днепре
Харькове
Запорожье
Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Якщо ви віддаєте перевагу пляжному відпочинку і хочете відправитися на нього всією родиною, сміливо обирайте Кіпр. За результатами рейтингу Family Beach він займає 3-є місце в Європі та ідеально підходить для цих цілей.

Індекс Family Beach розраховується щорічно. Взявши до уваги температуру морської води та повітря, середню вартість відпочинку для сім’ї з чотирьох осіб, кількість пам’яток і розваг, які можна відвідати з дітьми, а також тривалість перельоту із Великобританії, експерти визначили 50 найкращих місць у восьми країнах Європи. Входження до трійки лідерів, ще раз підтверджує престижність відпочинку в країні, й підвищує затребуваність нерухомості на Кіпрі серед місцевих та іноземних інвесторів.

Перша десятка цьогорічного рейтингу виглядає таким чином:

Просмотров: 35 | Добавил: stmodsessa | Дата: 22.01.2019

Комфортабельні курорти та сучасна нерухомість в Аланії – це те, що приваблює до регіону з кожним роком все більше і більше іноземних туристів. Але влада міста не хоче зупинятися на досягнутому й прийняла рішення про перетворення Аланії із суто літнього ще й на зимовий, гірськолижний центр відпочинку.

Реалізація відповідного проекту під назвою Akdağ (Акдаг) запланована на 2019 рік. У його рамках буде організовано повноцінний гірськолижний курорт, до складу якого увійде необхідна інфраструктура для катання на лижах, сноуборді, заняття альпінізмом та іншими зимовими видами спорту.

Окрім спортивної інфраструктури, передбачається відкриття санаторіїв і SPA-центрів – всього, що потрібно для комфортного відпочинку в зимовий час.

 

Просмотров: 41 | Добавил: stmodsessa | Дата: 21.01.2019

Прошедший год стал одним из лучших для рынка недвижимости Северного Кипра и показал самые высокие за последние 10 лет результаты. Эксперты отметили рост всех существенных показателей: общего количества заключенных сделок купли-продажи, спроса со стороны иностранных покупателей и размера привлеченных в экономику страны инвестиций.

Причиной того, что иностранцы стали все чаще выбирать недвижимость Северного Кипра, послужило внедрение программы предоставления гражданства за инвестиции. В Фамагусте 99% сделок с участием зарубежных покупателей проведены именно с этой целью. Получая кипрский паспорт, инвестор может без каких-либо ограничений проживать в стране, в любое время посещать ее и сдавать жилье в аренду с неплохой прибылью от этого. Обязательное условие для таких граждан одно – бывать в стране не меньше одного раза в год.

Местные жители также делали больше покупок. Для них банки Северного Кипра предоставили выгодные условия кредитования и, тем самым, повысили спрос на недвижимость.

Ожидается, что в 2019-м тенденции роста рынка недвижимости сохранятся, а продажи продолжат увеличиваться за счет как местных покупателей, так и зарубежных инвесторов. Кризисные явления в секторе, которые наблюдались до этого времени, преодолены. Застройщиками реализуются высококлассные проекты возведения жилья, активно развивается инфраструктура, а на законодательном уровне урегулированы все спорные моменты, касающиеся выдачи документов о праве собственности и заключения сделок в отношении недвижимости.

 

Просмотров: 30 | Добавил: stmodsessa | Дата: 21.01.2019

Зареєструвати нерухомість у Фамагусті та інших містах Північного Кіпру стало простіше. Міністерство внутрішніх справ країни, що відповідає за роботу Земельного кадастру, повідомило про внесення відповідних змін до реєстраційного порядку.

За оновленими правилами провести державну реєстрацію договору купівлі-продажу нерухомості можна в будь-якому відділі Земельного кадастру, незалежно від місця розташування (тобто адреси) самого об’єкта. Це ж стосується й інших угод, укладених щодо нерухомості (міна, дарування).

Таке нововведення, на думку відомства, зробить більш зручним обслуговування громадян та іноземних покупців.

Раніше зареєструвати договір і передати новому володільцю свідоцтво про право власності (Koçan) можна було тільки за місцем реєстрації об’єкта.

Просмотров: 34 | Добавил: stmodsessa | Дата: 21.01.2019

Північна частина середземноморського острова Кіпр вже 35 років, як вважається Турецькою Республікою Північного Кіпру. І це не просто інша назва, це ще й безліч переваг, які має придбання нерухомості в Фамагусті або іншому місті ТРПК, у порівнянні з рештою європейських країн.

Представляємо до вашої уваги топ-5 причин обрати для придбання житла саме Північний Кіпр:

1. М’який і приємний клімат. На Кіпрі не буває зими в звичному нам розумінні. Середньорічна температура вдень там становить близько +24 °С, приблизно 320 днів на рік сонячні, а сам острів омивається водами Середземного моря. Такий клімат – найкорисніший для здоров’я, гарного самопочуття та підходящий для відпочинку.

2. Чиста екологія. Кіпр спеціалізується на туризмі, освіті й сфері обслуговування, тому на острові немає підприємств важкої промисловості, які забруднюють навколишнє середовище.

3. Безвізовий режим в’їзду. Для поїздки на Північний Кіпр українцям не потрібно отримувати візу та оформлювати якісь додаткові документи.

4. Доступні ціни на нерухомість. Сучасні житлові комплекси й торгові центри на острові будуються за європейськими стандартами, включаючи турецькі. А нерухомість в Туреччині вважається однією з кращих для іноземних інвесторів. При цьому вартість житла в ТРПК штучно не завищується та залишається доступною для покупців (особливо, якщо порівнювати із Південним Кіпром). За високу якість і безпеку не потрібно переплачувати. Те ж стосується оренди нерухомості та витрат на життя в цілому.

5. Прості процедури купівлі житла. Придбати нерухомість на Північному Кіпрі іноземці можуть швидко, без усіляких додаткових складнощів, розплатитися за неї будь-якою валютою та отримати ВНЖ протягом місяця.

 

Просмотров: 39 | Добавил: stmodsessa | Дата: 04.12.2018

Турция ближе, чем вам кажется!

Первая страна, которая приходит в голову, когда речь заходит о курортном отдыхе – это, несомненно,  Турция. 

Приятный морской климат, чудесная природа, богатая история, развитая инфраструктура и комфортабельные отели. Что еще нужно, чтобы обеспечить себе великолепный отдых? И не только отдых. Эти страны общепризнанно считаются лучшими для жизни и инвестирования.

Мы, компания CTM-Group, предлагаем вам повнимательнее присмотреться к недвижимости в Турции. Они открывают перед вами практически неограниченные возможности:

 • устроить отпуск в любое время года. Вы не будете зависеть от наличия мест в отелях, графиков и расписаний. Один раз вы подбираете для себя лучшее место, именно те условия, которые подходят вам больше всего, и возвращаетесь сюда сразу же, как только вам этого захочется;
 • переехать в страну с высоким уровнем жизни, активно развивающейся экономикой, культурой, медициной и инфраструктурой. Покупка жилой недвижимости дает право на получение ВНЖ, по инвестиционной программе можно даже получить гражданство страны. 
 • выгодно инвестировать финансы. Покупка недвижимости – один из самых распространенных и простых способов инвестирования. Квартиру или дом в курортном городе можно сдавать в аренду и круглый год получать от этого неплохой доход;
 • найти жилье своей мечты. В Турции реализуется множество строительных проектов, возводятся современные жилые комплексы, дома и даже виллы на берегу моря. Вся недвижимость отвечает европейским стандартам безопасности и комфорта, а ее богатый выбор позволит подобрать именно то, что вы всегда хотели.

Немаловажно и то, что в  стране, о которых идет речь, действует достаточно простая процедура приобретения жилья иностранцами. Вам не придется тратить много времени, чтобы заключить договор и получить документы о собственности. Самой большой проблемой для вас станет именно выбор, ведь в таком разнообразии предложений легко можно и растеряться!

Чтобы узнать больше…

…приходите к нам! Поближе познакомиться с недвижимостью Турции , получить ответы на любые вопросы компанияCTM-Group предлагает вам на БЕСПЛАТНОМ семинаре, посвященном теме покупки и инвестирования.

Мы ждем всех желающих! Для участия в семинаре вам нужно только заполнить электронную заявку на https://seminar.ctm-group.ru и получить индивидуальное приглашение.

Мероприятие проводится компанией CTM-Group в сотрудничестве с турецкими партнерами – строительной компанией сФетхие «Орка». Программа семинара включает такие вопросы:

 • особенности рынка недвижимости Турции в 2019 году
 • процедура приобретения турецкого жилья иностранцем – от подбора недвижимости до регистрации права собственности и получения правоустанавливающих документов
 • возможности ипотечного кредитования в турецких банках
 • перспектива получения ВНЖ и гражданства по программе для инвесторов
 • способы получения дохода от 6% до 10% в год от суммы инвестиций.
 • Мы также представим вашему вниманию актуальные проекты и доступные к приобретению варианты недвижимости вФетхие, других городах Турции, ответим на все дополнительные вопросы, которые появятся у вас в процессе выступления наших специалистов.

Апрельская серия семинаров 2019 пройдет по такому графику:

 • Одесса ( 8 апреля ) конференц зал - отель Моцарт
 • Киев ( 10 апреля ) конферен зал  IQ Бізнес-Центр  
 • Днепр  ( 12 апреля) конференц зал - Центр Минора 
 • Запорожье (15 апреля) конференц зал -отель Интурист 

Для участия обязательна предварительная регистрация на сайте. Мероприятия БЕСПЛАТНЫЕ, никаких предварительных платежей и организационных взносов не требуется. Участникам любого из семинаров доступно специальное предложение – ознакомительный тур в Фетхие с бесплатным проживанием в течение 3-х дней и экскурсией по городу.

Запись на семинар : через форму  на сайте  https://seminar.ctm-group.ru

тел : +38 099 562 43 21
тел : +90 537 249 51 78

Просмотров: 46 | Добавил: stmodsessa | Дата: 04.12.2018

Свідоцтво про право власності на нерухомість в Туреччині (ТАПУ) отримує нову форму. Уряд країни розробив оновлений бланк документа та вже представив його громадськості.

Новий бланк планується ввести найближчим часом. Його розробка пов’язана із тим, що нинішнє ТАПУ досить застаріло та не містить у собі сучасних засобів захисту від підробки.

В оновлену форму документа буде додано ідентифікаційний номер і QR-код, який дозволить з використанням будь-якого мобільного пристрою зчитувати з ТАПУ всю необхідну інформацію про об’єкт нерухомості та його власника.

Зауважимо, що видані раніше старі бланки ТАПУ примусово вилучатися із обігу не будуть. Власники нерухомості мають право самі вирішити, міняти їх на свідоцтво нового зразка чи ні.

Просмотров: 38 | Добавил: stmodsessa | Дата: 04.12.2018

Туреччина продовжує бити світові рекорди. Користуючись великою популярністю як країна для медичного і класичного туризму, приваблюючи інвесторів недорогою та сучасною нерухомістю в АланіїМахмутларі, Фетхіє, Ізмірі й інших містах, вона стає ще доступнішою і реалізує масштабні проекти з розвитку інфраструктури, покращення міжнародного сполучення.

Так, 29 жовтня на День Республіки в Стамбулі відбулося відкриття нового аеропорту, який знаходиться в 35-ти кілометрах від міста і вважається тепер найбільшим у світі.

Аеропорт розрахований на 6 злітно-посадкових смуг та 4 термінали. Планується, що він обслуговуватиме більше 90 млн. пасажирів на рік і рейси за 350 напрямками. Надалі, після добудови додаткових смуг і терміналів, його пропускна здатність стане ще вищою – до 200 млн. пасажирів на рік.

Уже сьогодні відкритий аеропорт становить собою величезну територію із:

- 470 реєстраційними стійками, 230 пунктами паспортного контролю та 114 зонами самостійної реєстрації;

- 77 виходами на посадку;

- 42 кілометрами багажної системи.

Зона безмитної торгівлі DutyFree тут становить цілих 55 000 м2.

Просмотров: 43 | Добавил: stmodsessa | Дата: 24.11.2018

Щорічний рейтинг програм отримання громадянства за інвестиції опублікувала компанія Henley & Partners. Вона, на підставі експертних думок, опитування представників державної влади різних країн та інвесторів, вивчення законодавства держав, склала перелік з 12-ти країн, де діють найвигідніші умови інвестиційного громадянства.

Кіпр вже традиційно займає 2-й рядок рейтингу, поступаючись тільки Мальті. Щоб отримати його громадянство, потрібно обов’язково придбати житло вартістю від 500 тисяч євро та зробити вкладення в економіку на загальну суму не менше 2 мільйонів євро. Це може бути тільки дорога нерухомість на Кіпрі або житло плюс банківські вклади, держоблігації, частки в кіпрських компаніях чи власний бізнес із п’ятьма найманими працівниками-кіпріотами.

Інвестор, який виконав поставлені умови, та його чоловік/дружина (далі – ще й батьки) отримують право подати заяву на вступ до громадянства. Процедура натуралізації займає 6-9 місяців, по закінченню яких заявнику видається кіпрський паспорт. Кіпр допускає подвійне громадянство, тому відмовлятися від першого (якщо в країні основного громадянства також дозволений бипатризм) не обов’язково.

Паспорт Кіпру одночасно надає громадянство Євросоюзу, а також можливість безвізового відвідування більше, ніж 170-ти країн світу.

Повний рейтинг Henley & Partners на 2018/2019 рік виглядає таким чином:

 • Мальта
 • Кіпр
 • Австрія
 • Антигуа і Барбуда
 • Молдова
 • Чорногорія
 • Сент-Кітс і Невіс
 • Гренада
 • Сент-Люсія
 • Домініка
 • Йорданія
 • Туреччина
Просмотров: 42 | Добавил: stmodsessa | Дата: 24.11.2018

Торжественное открытие украинского консульства в турецкой Анталье, работу которого планировалось запустить до конца 2018 года, состоялось 4 ноября. В церемонии открытия принял участие Петр Порошенко, который стал первым президентом Украины, посетившим Анталию.

Консульство в Анталье стало третьим консульским учреждением на территории Турции, другие два работают в Стамбуле и Анкаре. Решение о его запуске было вызвано ежегодным увеличением количества украинцев, которые выбирают этот регион для отдыха, постоянного проживания и покупки недвижимости в Турции (наиболее популярные города – сама Анталья, Алания, Махмутлар и др.).

Планируется, что открытие анталийского консульства существенно расширит возможности по предоставлению консульских услуг, поспособствует более тесному сотрудничеству двух стран и объединению украинского общества.

Просмотров: 43 | Добавил: stmodsessa | Дата: 24.11.2018

« 1 2 3 4 ... 7 8 »
Календарь
«  Июль 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Инвестиции Фетхие

Жилой комплекс «Туфан Ликия Парк»
проект на стадии строительства в районе Ташека(Фетхие)
Цена от 57.500 € до 112.000 €
Инвестиции Турции

Elite Life 4 Residence
в г.Аланья ,
Турция
Апартаменты
1+1
от 67500 Евро.
Удобная рассрочка

Инвестиции
Великолепный новый проект под названием Another World
г.Алания Турция
Комплекс состоит из 11 блоков апартаментов и 10 вилл
Продажа:от 49 000 €Форма входа

Архив записей


Copyright Real Estate Investors Club © 2019